Lapkričio 20 d. mokymai sporto veteranams: programa

VERSLUMO MOKYMAI SPORTO VETERANAMS įgauna pagreitį! Su antrąja mokymų grupe, užsiregistravusią į Kauno renginį, susitinkame jau lapkričio 20 d., penktadienį. Tiesa, dėl šalyje įvestų draudimų bei reikalavimų ir dalyvių bei lektorių saugumo, mokymai keliasi į virtualią erdvę ir bus organizuojame TIK NUOTOLINIU BŪDU.

Mokymų data: 2020 m. lapkričio 13 d., penktadienis.
Mokymų pradžios laikas: 9:00.
Prisijungimo informacija: Seminaras vyks ZOOM platformoje, internetu. Prisijungimai dalyvius pasiekė el. paštu, nurodytu registracijos metu.

Programa

Lektoriai

VERSLUMO MOKYMŲ SPORTO VETERANAMS programos bei lektorių komandą sudaro pripažinti ir šalyje gerai žinomi, asmeninius verslus valdantys savo sričių specialistai. Dėl šios priežasties mokymų turinys bei kokybė bus pagrįsti ne tik naujausiomis žiniomis, bet ir realia, praktine patirtimi. Kviečiame susipažinti!

Kyla klausimų? Susisiekite!

El. paštu: info@sveikaagentura.lt
Telefonu: +37067641401.

*Projektas „Sporto vadybos ir verslumo kvalifikacijos kėlimo kursai sporto veteranams“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *