Artimiausi mokymai

Seminaras VilniujeNUOTOLINIU BŪDU2020-11-13Registracija baigta, pasirinkite kitą laiką
Seminaras KauneNUOTOLINIU BŪDU2020-11-20Registracija baigta, pasirinkite kitą laiką
Seminaras MarijampolėjePoilsio g. 26, Marijampolė. Hotel Vingis2021-01-08Registracija
Seminaras Kaišiadorių raj.Žaislių g. 34. Kaišiadorys, pas Radvilą2021-01-15Registracija
Seminaras KlaipėdojeLiepų g. 48A, Klaipėda, Ararat hotel2021-01-22Registracija
Seminaras ŠiauliuosePramonės g. 17B, Šiauliai NIC centras2021-01-29Registracija
Seminaras AlytujeUžuolankos g. 24, Alytus, Senas namas2021-02-05Registracija

VERSLUMO MOKYMAI SPORTO VETERANAMS

Praeityje buvusius profesionalius sportininkus kviečiame į nemokamus, gyvu arba nuotoliniu būdu organizuojamus VERSLUMO MOKYMUS SPORTO VETERANAMS. Mokymų metu dalyviai įgis platų profilį praktinių žinių, padėsiančių kuriant ir vystant savo verslą, verslumo projektus, iniciatyvas ar verslo idėją paverčiant pelningu pragyvenimo šaltiniu.

VERSLUMO MOKYMŲ SPORTO VETERANAMS metu dalyviai įgis ne tik pardavimų bei finansų, bet ir emocinio intelekto tobulinimo, neurolyderystės, mentorystės, asmeninio prekės ženklo vystymo žinių. Profesionalių, savo srityje lyderiaujančių lektorių suteiktos žinios bus stiprinamos praktinių užsiėmimų metu. Jų pagalba dalyviai dės pirmuosius ir esminius savo verslo idėjos įgyvendinimo žingsnius. 

Mokymai bus organizuojami 7 skirtinguose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaišiadoryse, Panevėžyje, Alytuje. Dalyvauti juose sporto veteranai kviečiami nemokamai, tačiau būtina išankstinė registracija aukščiau esančioje formoje. Mokymų datos ir vietos taip pat pateiktos aukščiau esančioje registracijos lentelėje.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, MOKYMAI VYKS GRUPĖSE IKI 20 ASMENŲ, O DALYVIAI GALI PASIRINKTI DALYVAVIMO BŪDĄ – GYVAI ARBA NUOTOLINIU BŪDU. Norintiems dalyvauti nuotoliniu būdu sukursime atskirą prieigą per internetą, kurios pagalba dalyvis realiuoju laiku mokymuose galės dalyvauti per savo kompiuterį. Dėl šio klausimo su užsiregistravusiais dalyvauti susisieksime atskiru el. laišku.

Mokymų trukmė: 1 diena, nuo 9:00 iki 17:00.

Mokymų temos

  • 1 MODULIS. Verslumas ir vertės kūrimas. 
  • 2 MODULIS. Pardavimai ir derybų menas.
  • 3 MODULIS. Marketingas socialiniuose tinkluose ir asmeninio įvaizdžio kūrimas.
  • 4 MODULIS. Mentorystė ir emocinio intelekto stiprinimas
  • 5 MODULIS. Valdymas ir mokestinė apskaita smulkiajam verslui

Plačiau skaitykite ČIA.

Daugiau informacijos el. paštu info@sveikaagentura.lt arba telefonu 867641401.

*Projektas „Sporto vadybos ir verslumo kvalifikacijos kėlimo kursai sporto veteranams“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.