Artimiausi mokymai

Seminaras VilniujeNUOTOLINIU BŪDU2020-11-13Registracija baigta
Seminaras KauneNUOTOLINIU BŪDU2020-11-20Registracija baigta
Seminaras MarijampolėjeNUOTOLINIU BŪDU2021-01-08Registracija baigta
Seminaras Kaišiadorių raj.NUOTOLINIU BŪDU2021-01-15Registracija baigta
Seminaras KlaipėdojeNUOTOLINIU BŪDU2021-01-22Registracija baigta
Seminaras ŠiauliuoseNUOTOLINIU BŪDU2021-01-29Registracija baigta
Seminaras AlytujeNUOTOLINIU BŪDU2021-02-05Registracija baigta

VERSLUMO MOKYMAI SPORTO VETERANAMS

Praeityje buvusius profesionalius sportininkus kviečiame į nemokamus, nuotoliniu būdu organizuojamus VERSLUMO MOKYMUS SPORTO VETERANAMS. Mokymų metu dalyviai įgis platų profilį praktinių žinių, padėsiančių kuriant ir vystant savo verslą, verslumo projektus, iniciatyvas ar verslo idėją paverčiant pelningu pragyvenimo šaltiniu.

VERSLUMO MOKYMŲ SPORTO VETERANAMS metu dalyviai įgis ne tik pardavimų bei finansų, bet ir emocinio intelekto tobulinimo, neurolyderystės, mentorystės, asmeninio prekės ženklo vystymo žinių. Profesionalių, savo srityje lyderiaujančių lektorių suteiktos žinios bus stiprinamos praktinių užsiėmimų metu. Jų pagalba dalyviai dės pirmuosius ir esminius savo verslo idėjos įgyvendinimo žingsnius. 

Dalyvauti mokymuose sporto veteranai kviečiami nemokamai, tačiau būtina išankstinė registracija aukščiau esančioje formoje. Mokymų datos taip pat pateiktos aukščiau esančioje registracijos lentelėje.

Mokymai vyks per internetinę platformą ZOOM. Prisijungti – labai paprasta. Sukursime atskirą prieigą per internetą, kurios pagalba dalyvis realiuoju laiku mokymuose galės dalyvauti per savo kompiuterį. Norint prisijungti tereikės spustelėti vieną nuorodą. Dėl šio klausimo su užsiregistravusiais dalyvauti susisieksime atskiru el. laišku.

Mokymų trukmė: 1 diena, nuo 9:00 iki 17:00.

Mokymų temos

  • 1 MODULIS. Verslumas ir vertės kūrimas. 
  • 2 MODULIS. Pardavimai ir derybų menas.
  • 3 MODULIS. Marketingas socialiniuose tinkluose ir asmeninio įvaizdžio kūrimas.
  • 4 MODULIS. Mentorystė ir emocinio intelekto stiprinimas
  • 5 MODULIS. Valdymas ir mokestinė apskaita smulkiajam verslui

Plačiau skaitykite ČIA.

Daugiau informacijos el. paštu info@sveikaagentura.lt arba telefonu 867641401.

*Projektas „Sporto vadybos ir verslumo kvalifikacijos kėlimo kursai sporto veteranams“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.