Mokymų lektoriai

 

VERSLUMO MOKYMŲ SPORTO VETERANAMS programos bei lektorių komandą sudaro pripažinti ir šalyje gerai žinomi, asmeninius verslus valdantys savo sričių specialistai. Dėl šios priežasties mokymų turinys bei kokybė bus pagrįsti ne tik naujausiomis žiniomis, bet ir realia, praktine patirtimi.

Mokymus ves šie lektoriai:

  • Dr. Laura Vencė, neuromokslininė, darbuotojų emocijų valdymo kompetencijų ugdymo konsultantė. Veda žmogaus elgsenos tyrimais grįstus mokymus ir seminarus verslo ir švietimo įstaigų darbuotojams.
  • Dr. Ernesta Platukytė, Leidyklos „Apkabink mėnulį“ bendrasavininkė, Vytauto didžiojo universiteto dėstytoja. Domisi šeimos sociologija, santykių kūrimo teorijomis.
  • Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė, Valdymo inovacijų agentūros įkūrėja ir vadovė, konsultuoja organizacijas verslo kūrimo ir projektų valdymo temomis. Mentorystės platformos idialogue mentorė. Domisi socialinėmis inovacijomis ir verslumo ugdymo temomis.
  • Dr. Dominyka Venciūtė, asmeninių prekių ženklų vystymo ekspertė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir analitikos programos direktorė ir dėstytoja, sertifikuota marketingo vadovė bei asmeninių prekių ženklų vystymo (angl. personal branding) ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir konsultantė.
  • Vega Dikčienė, psichologė, mokymų įmonės bendrasavininkė, aktyviai dirbanti pardavimų srityje daugiau kaip 20 metų. Yra dirbusi su didžiausiomis šalies mažmeninės prekybos, draudimo, farmacijos įmonėmis.

 

Registracija į nemokamus VERSLUMO MOKYMUS SPORTO VETERANAMS vyksta ČIA.

*Projektas „Sporto vadybos ir verslumo kvalifikacijos kėlimo kursai sporto veteranams“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.