Verslumo mokymai
Verslumo mokymai sporto veteranams – ir nuotoliniu būdu

Pirmieji VERSLUMO MOKYMAI SPORTO VETERANAMS startuoja jau lapkričio viduryje. Nemokami, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansuojami mokymai skirti išskirtinai praeityje profesionaliai sportavusiems ir šalį garsinusiems atletams, o jų tikslas – suteikti platų profilį praktinių žinių, padėsiančių kuriant ir vystant savo verslą, verslumo projektus, iniciatyvas ar verslo idėją paverčiant pelningu pragyvenimo šaltiniu.

Atsižvelgiant į saugumo situaciją šalyje, gyvai organizuojamus mokymus dalyviams transliuosime ir nuotoliniu būdu.

Mokymų datos, vietos ir registracija

Seminaras VilniujeNUOTOLINIU BŪDU2020-11-13Registracija baigta, pasirinkite kitą laiką
Seminaras KauneNUOTOLINIU BŪDU2020-11-20Registracija baigta, pasirinkite kitą laiką
Seminaras MarijampolėjePoilsio g. 26, Marijampolė. Hotel Vingis2021-01-08Registracija
Seminaras Kaišiadorių raj.Žaislių g. 34. Kaišiadorys, pas Radvilą2021-01-15Registracija
Seminaras KlaipėdojeLiepų g. 48A, Klaipėda, Ararat hotel2021-01-22Registracija
Seminaras ŠiauliuosePramonės g. 17B, Šiauliai NIC centras2021-01-29Registracija
Seminaras AlytujeUžuolankos g. 24, Alytus, Senas namas2021-02-05Registracija

Mokymai bus organizuojami 7 skirtinguose Lietuvos miestuose. Dalyvauti mokymuose sporto veteranai kviečiami nemokamai, tačiau būtina išankstinė registracija aukščiau esančioje formoje. Mokymų datos ir vietos taip pat pateiktos aukščiau esančioje registracijos lentelėje.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, MOKYMAI VYKS GRUPĖSE IKI 20 ASMENŲ, O DALYVIAI GALI PASIRINKTI DALYVAVIMO BŪDĄ – GYVAI ARBA NUOTOLINIU BŪDU. Norintiems dalyvauti nuotoliniu būdu sukursime atskirą prieigą per internetą, kurios pagalba dalyvis realiuoju laiku mokymuose galės dalyvauti per savo kompiuterį. Dėl šio klausimo su užsiregistravusiais dalyvauti susisieksime atskiru el. laišku.

Mokymų trukmė: 1 diena, nuo 9:00 iki 17:00.

Mokymų temos ir lektoriai

VERSLUMO MOKYMŲ SPORTO VETERANAMS programos bei lektorių komandą sudaro pripažinti ir šalyje gerai žinomi, asmeninius verslus valdantys savo sričių specialistai. Dėl šios priežasties mokymų turinys bei kokybė bus pagrįsti ne tik naujausiomis žiniomis, bet ir realia, praktine patirtimi.

Mokymus ves:

Dr. Laura Vencė, neuromokslininė, darbuotojų emocijų valdymo kompetencijų ugdymo konsultantė. Veda žmogaus elgsenos tyrimais grįstus mokymus ir seminarus verslo ir švietimo įstaigų darbuotojams.

Dr. Ernesta Platukytė, Leidyklos „Apkabink mėnulį“ bendrasavininkė, Vytauto didžiojo universiteto dėstytoja. Domisi šeimos sociologija, santykių kūrimo teorijomis.

Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė, Valdymo inovacijų agentūros įkūrėja ir vadovė, konsultuoja organizacijas verslo kūrimo ir projektų valdymo temomis. Mentorystės platformos idialogue mentorė. Domisi socialinėmis inovacijomis ir verslumo ugdymo temomis.

Dr. Dominyka Venciūtė, asmeninių prekių ženklų vystymo ekspertė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir analitikos programos direktorė ir dėstytoja, sertifikuota marketingo vadovė bei asmeninių prekių ženklų vystymo (angl. personal branding) ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir konsultantė.

Vega Dikčienė, psichologė, mokymų įmonės bendrasavininkė, aktyviai dirbanti pardavimų srityje daugiau kaip 20 metų. Yra dirbusi su didžiausiomis šalies mažmeninės prekybos, draudimo, farmacijos įmonėmis.

Mokymų temos:

1 MODULIS. Verslumas ir vertės kūrimas.

2 MODULIS. Pardavimai ir derybų menas.

3 MODULIS. Marketingas socialiniuose tinkluose ir asmeninio įvaizdžio kūrimas.

4 MODULIS. Mentorystė ir emocinio intelekto stiprinimas

5 MODULIS. Valdymas ir mokestinė apskaita smulkiajam verslui

Plačiau skaitykite ČIA.

Daugiau informacijos el. paštu info@sveikaagentura.lt arba telefonu 867641401.

*Projektas „Sporto vadybos ir verslumo kvalifikacijos kėlimo kursai sporto veteranams“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

2 thoughts on “Verslumo mokymai sporto veteranams – ir nuotoliniu būdu

  1. E.

    Norėčiau sudalyvauti nuotoliniu būdu.

    #
    2020 7 lapkričio at 7:42 Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *